Volné pracovní místo  Customer Care Specialist

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Popis pracovní nabídky

Kdo jsme a koho hledáme?
Skupina PEI / Genesis patří k největším distributorům konektorů na světě.
Globálně zastupujeme výrobce Amphenol, Cinch, ITT Cannon, Eaton, Lemo a mnoho dalších. Za svůj 70letý úspěch vděčíme rychlosti dodávek díky velkým skladovým zásobám, VAD výrobou konektorů, místní výrobou propojovacích kabelů a především skvělému týmu s odbornou znalostí.
Pokrýváme řešení pro průmysl, mil-aero, medicínu, zemědělství, data a telekomunikací.

Hledáme kolegyni/kolegu do oddělení Péče o zákazníky/Customer Care, která/ý se připojí k naší skvělé partě.

Jak si Vás představujeme?
Budete odpovědný/á za celý proces od zpracování nabídky až po objednávku a aktivně komunikovat se zákazníky a podílet se na růstu firmy.
Pokud máte vynikající komunikační dovednosti, schopnost budovat a udržovat dlouhodobé vztahy se zákazníky a touhu být součástí dynamického týmu, pak to může být právě ta pravá příležitost pro vás!

Co Vás čeká:
  • Aktivní komunikace s tuzemskými a zahraničními zákazníky
  • Tvorba nabídek a objednávek
  • Tvorba kalkulací a ceníků
  • Konečná kontrola zakázek
  • Komunikace s dodavateli
  • Úzká spolupráce s obchodním, technickým a výrobním týmem

Požadujeme

  • AJ na aktivní komunikační úrovni slovem i písmem
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu a dosáhnout stanovených obchodních cílů
  • Schopnost rychle se učit a přizpůsobovat se novým věcem
  • Znalost CRM systémů a základních nástrojů MS Office

Výhodou, ale ne nutností:
  • Zkušenost v oblasti péče o zákazníka je výhodou, ale není podmínkou
  • Orientace v systému INUVIO (Helios)
  • Orientace v oblasti telekomunikací

Nabízíme

  • Motivační platové ohodnocení včetně bonusů za dosažení obchodních cílů
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Notebook, mobilní telefon
  • Odborné školení a možnost profesního rozvoje
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Kancelář v centru Prahy
  • Možnost zkráceného úvazku

Těšíme se na Vaše životopisy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Více informací o nás skrze odpovědní formulář.